Aplikace pro domácnosti, menší firmy, restaurace

Profesionální aplikace pro firmy, kanceláře a výrobu

Specifikace ECOSHINE ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKCE s nanostříbrem

Účinnost 3 dny v ovzduší a až 10 dnů na površích materiálů.

ECOSHINE ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKCE s nanostříbrem je vysoce účinný antibakteriální a antivírusový dezinfekční prostředek.

VYUŽITÍ A APLIKACE – odstranění zápachu!!!

Hotelové pokoje, konferenční místnosti, kanceláře, sociální zařízení, šatny, tělocvičny, školy, wellness, sauny, sklady, fitness centra, kuchyně, sklepy, vinařství, restaurace, pivnice, sklepy, dopravní prostředky, výrobní prostory, řeznictví, čekárny, ordinace, vodní nádrže, klimatizace, vzduchotechnika, potrubí, odpady, bazény. ( matrace, závěsy, koberce, kliky, nábytek, vypínače, botníky, šatní skříně, lednice, pračky – buben, vysavače … ).

Dezinfekce jednoduchou aplikací zamlžením suchou studenou mlhou ultrazvukovým zvlhčovačem vzduchu PELO, která se dostane do všech míst ( do tkanin, koberců, závěsů, postelových matrací, na zeď, pod a za nábytek, prostě všude, dokonce prochází z místnosti do místnosti při otevřených prostorách … ) - ( nemá negativní vliv na žádné materiály, povrchy zůstávají čisté a suché, není zapotřebí přemísťovat elektroniku, rostliny, domácí zvířata ani osoby – mlha je zdraví neškodná v námi dodávané koncentraci), dále možno aplikovat běžným mytím ploch s použitím rozprašovače a láhve, průmyslovým strojem na podlahy atd. Zamlžovaním ultrazvukovým zvlhčovačem docílíte odstranění 99,9 % zápachu, bakterií, virů a mikroorganizmů, améb, hub, řas, se silným antibakteriálním účinkem, kompletní dezinfekce veškerých ploch za zlomek času cca minuty a za minimální provozní náklady oproti ručnímu mechanickému dezinfikování rozprašovačem. Při cenách MOC – z 5l balení - 1h zamlžení přístrojem na maximální výkon spotřeba jen 180 ml dezinfekce. Postačí na dostatečné zamlžení 2000 m³ (54 Kč s DPH). Ložnici před spaním postačí zamlžit 5 min. (4,5 Kč s DPH) na maximální výkon!

V domácnostech aplikujte 1x týdně celý prostor (otevřete šatní skříně, botník, šuplíky …), ložnici před spaním KLIDNĚ DENNĚ 5-10 minut. V období chřipkových epidemií aplikujte každý den 15 – 20 minut jako prevenci! V případě plísní na zdech se plíseň uvolňuje i do ovzduší a vy ji dýcháte, zamlžovaním se plísně v ovzduší likvidují a poté tolik nezatěžují váš organizmus.

Perfektní marketingový nástroj, většina zákazníků a hotelových hostů je v dnešní době alergická, při prezentaci formou prospektu, videa v TV na hotelovém pokoji, umístění infa na webu se potencionální zákazník raději ubytuje v pokoji plošně vydezinfikovaném s čistým vzduchem. Odměnou je lepší a klidnější spánek díky nepřítomnosti bakterií, tělo se nemusí vypořádavat s nežadoucími bakteriemi a klidně odpočívá, psychologický pocit dokonalé čistoty při dotecích na jakýkoliv předmět v apartmá, prostory bez zápachu a zatuchlosti.

ÚČINNOST

Testování empiricky dokazuje svojí vysokou účinnost při odstranění bakterií rodu Salmonela, E. Coli, Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila, Anthrax, Výtrusy, Staphylococcus, Listeria, HIV, MRSA infekce, chřipka Virus a Norovirus. Bakterie, viry, kvasinky a plísně, bakteriální endospóry a biofilmy.

ZÁRUČNÍ DOBA 2 ROKY

ÚČINNÉ LÁTKY

Komplex HClO-H2O2 kyselina chlorná + peroxid vodíku + koloidní stříbro.
ECOSHINE ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKCE s nanostříbrem je vícesložkový dezinfekční prostředek, jako oxidační činidlo jsou ionty HClO, H2O2, NaOCl, Ag, roztok je vyroben patentovanou technologií, která má vysokou stabilitu a dlouhodobou účinnost. Dlouhodobý účinek je docílen vysocestabilním roztokem vyrobeným fyzikální metódou. Extrémně široký rozsah využití dělá lehce použitelným prostředek pro koncového uživatele ( postačí jeden produkt ECOSHINE ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKCE s nanostříbrem tam, kde předtím byly potřebné 2 až 3 různé dezinfekční prostředky.


ECOSHINE ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKCE s nanostříbrem je ekologicky nezávadný dezinfekční produkt. Jeho hlavní součást HClO neznečisťuje odpadové vody, protože se rozkládá na vodu a kyslík ( H2O a O2 ), tzn. nevytváří vedlejší škodlivé produkty. Tři základní součásti HClO a H2O2 zvyšují synergii společně s koloidním stříbrem Ag+. Bakteriální efekt nastupuje rychleji a intenzivněji, než kdyby byla každá ze složek použitá zvlášť. Kombinovaný efekt oxidace a oligodynamiky vytvořil dvoufázový produkt, který je na rozdíl od jiných dezinfekčních prostředků schopný zničit biofilmy. Tento proces je důležitý při ničení virů a bakterií, které vytváří biofilmy jako svou přirozenou ochranu. Kyslík +Ag ničí biofilm.

ECOSHINE ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKCE s nanostříbrem je nová moderní dezinfekce.

REGISTRACE
Základní údaje:
Datum zařazení: 19.02.2020
Název výrobku: FORCHEM AIR 250 – ECOSHINE ANTIBAKTERIÁLNÍ DEZINFEKCE s nanostříbem
Číslo jednací: MZDR 1321/2020/OBP

Information system CHLAP

Balení v objemech 5l kanystr a 0.5l láhev s rozprašovačem.

usazenina na dně kanystru je příčinou vysrážené soli obalené koloidním stříbrem a není závadou, nemá vliv na kvalitu výrobku.
aplikace formou zamlžování pomoci ultrazvukového přístroje Pelo U14 – nepoužívat běžnou vodu, jedině destilovanou, nejlépe jen dezinfekci, jelikož minerál a bakterie obsažené v balené a kohoutkové vodě přístroj poškozují.
jednou týdně přístroj zevnitř očistit octem a vytřít do sucha – viz. Záruční list v balení u přístroje – údržba.